header

Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:

Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető

Nyomtatás
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhetőCat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
With shipment Futár for 1048 Ft
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény
Leírás

Kiválóan használható Cat5e, Cat6, árnyékolatlan kábelek közvetlen csatlakozó szereléséhez.

Crimp szerszám, valamint gyakorlat sem szükséges hozzá

Gyors és könnyű szerelhetőség

Szerelési utasítás és séma TIA/EIA 658A és B szerinti kötéshez, illetve Profinet 1-2-3-6

Rontás esetén újraköthető, újrafelhasználható ( AWG27/7 esetén  ~5x, más kábelnél 10x használható)

AWG22-AWG27 kábelátmérőkhöz  tömör és sodrott rézvezetőhöz is alkalmas

 

6 és 9 mm kábelátmérőhöz

akár Cat6 5 Gbit Sec átvitelhez (5GBaseT)

Teljes árnyékolás

IP20 védelem

 

 

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres