header

12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:

12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m

Nyomtatás
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
With shipment Futár for 0 Ft
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény
Leírás

12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m

LC csatlakozók ( bézs )

UPC csiszolás, alacsony csillapítás

színkódolt szálak , mindkét oldalon

OM3 50/125 üvegszálak

2mm  szálak

fekete színű, 7mm kábelköpeny, kül, beltérre

 

 

Alkalmazási terület:

10gbit/sec alkalmazások 

adatközponti alkalmazások

szerverkapcsolatok

szintek közti gerincek

 

Igény szerinti egyedi hosszok rövid gyártási idővel

 

 

 

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres