header

12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 25083 Ft
Nettó webshop ár: 19750 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:

Cat5e S/FTP 0,5m patch kábel egyenes és 90 fokos döntött törésgátlóval

Nyomtatás
Cat5e S/FTP 0,5m patch kábel egyenes és 90 fokos döntött törésgátlóval
Cat5e S/FTP patch kábel egyenes és 90 fokos döntött törésgátlóvalCat5e S/FTP patch kábel egyenes és 90 fokos döntött törésgátlóval
With shipment Futár for 1048 Ft
Webshop ár: 1080 Ft
Nettó webshop ár: 850 Ft
Kedvezmény
Leírás

Cat5e S/FTP 0,5m patch kábel egyenes és 90 fokos döntött törésgátlóval

 Műszaki adatok 
• csatakozókr: RJ45 árnyékolt döntött  > RJ45 árnyékolt egynes
• 1:1 bekötés
• Cat.5e osztály
• S/FTP , dupla árnyékols
• réz vezető
• érkeresztmetszet 26 AWG
• szín világosszürke
• hossz. 0.5 m 

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres