header

Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:

SC-SC OM2 50/125 optikai patch kábelek

SC-SC OM2 50/125 optikai patch kábelek

Találatok: 1 - 8 / 8
Webshop ár: 1816 Ft
Nettó webshop ár: 1430 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 1854 Ft
Nettó webshop ár: 1460 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 1930 Ft
Nettó webshop ár: 1520 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 2489 Ft
Nettó webshop ár: 1960 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 3124 Ft
Nettó webshop ár: 2460 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 3886 Ft
Nettó webshop ár: 3060 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 4648 Ft
Nettó webshop ár: 3660 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 5436 Ft
Nettó webshop ár: 4280 Ft
Kedvezmény:

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres