header

Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:

Cat7 S/FTP kábelből szerelt kábelek

Ezeket a kábeleket itthon konfekcionáljuk, egyedi hosszokban, kért színben: 

A használt anyagok: 

Cat7 1000Mhz S/FTP AWG27/7 többféle színben : szürke, narancs, piros, fekete, kék, sárga, zöld, fehér

Hirose TM31 Cat6A csatlakozóval, amely garantálja a 10 Gbit/sec sebességet

 

 

Találatok: 1 - 7 / 7
Webshop ár: 8230 Ft
Nettó webshop ár: 6480 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 11379 Ft
Nettó webshop ár: 8960 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 4572 Ft
Nettó webshop ár: 3600 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 6515 Ft
Nettó webshop ár: 5130 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 6515 Ft
Nettó webshop ár: 5130 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 8230 Ft
Nettó webshop ár: 6480 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 14580 Ft
Nettó webshop ár: 11480 Ft
Kedvezmény:

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres