header

Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:

Kábel toldók Cat5 - Cat7

Cat5e - Cat7 kábelek toldása, csatlakozókkal vagy IDC-vel szerelve

 

Találatok: 1 - 9 / 9
Webshop ár: 699 Ft
Nettó webshop ár: 550 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 699 Ft
Nettó webshop ár: 550 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 876 Ft
Nettó webshop ár: 690 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 660 Ft
Nettó webshop ár: 520 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 660 Ft
Nettó webshop ár: 520 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 826 Ft
Nettó webshop ár: 650 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 914 Ft
Nettó webshop ár: 720 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 159 Ft
Nettó webshop ár: 125 Ft
Kedvezmény:

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres