header

Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:

OM3 optikai kábelek

OM3 optikai gerinckábelek

Webshop ár: 3150 Ft
Nettó webshop ár: 2480 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 489 Ft
Nettó webshop ár: 385 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 235 Ft
Nettó webshop ár: 185 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 362 Ft
Nettó webshop ár: 285 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 495 Ft
Nettó webshop ár: 390 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 375 Ft
Nettó webshop ár: 295 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 381 Ft
Nettó webshop ár: 300 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 552 Ft
Nettó webshop ár: 435 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 279 Ft
Nettó webshop ár: 220 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 1257 Ft
Nettó webshop ár: 990 Ft
Kedvezmény:

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres