header

12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:

FTTA - fiber to the antenna megoldások

FTTA / DAS megoldások feladathoz szabva:

- kábelek

- kifejtők

- eszközök

az Ön igényei szerint!

1. oldal / 2
Találatok: 1 - 20 / 38
Webshop ár: 24765 Ft
Nettó webshop ár: 19500 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 82550 Ft
Nettó webshop ár: 65000 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 25273 Ft
Nettó webshop ár: 19900 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 45720 Ft
Nettó webshop ár: 36000 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 44450 Ft
Nettó webshop ár: 35000 Ft
Kedvezmény:

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres