header

Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:

E2000/APC-SC SM 9/125 optikai patch kábelek

E2000/APC csatlakozókkal szerelt optikai kábelek nagy távolságó optikai kapcsolatokhoz

- alacsony beiktatási csillapítás ( IL)

- magas visszatérési csillapítás ( RL)

- automatikusan záródó porvédő kupak

SFP,GBIC,XFP kompatibilis csatlakozókkal

 

Találatok: 1 - 6 / 6
Webshop ár: 80010 Ft
Nettó webshop ár: 63000 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 9525 Ft
Nettó webshop ár: 7500 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 9525 Ft
Nettó webshop ár: 7500 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 8255 Ft
Nettó webshop ár: 6500 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 8763 Ft
Nettó webshop ár: 6900 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 10414 Ft
Nettó webshop ár: 8200 Ft
Kedvezmény:

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres