header

Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:

Cat6 U/FTP lapos patch kábel 10m fekete

Nyomtatás
Cat6 U/FTP lapos patch kábel 10m fekete
Cat6 U/FTP lapos patch kábel fekete
With shipment Futár for 1048 Ft
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény
Leírás

Cat.6 250 MHz U/FTP lapos patch kábel árnyékolt  - FEKETE
2 x RJ45  FTP dugóval szerelve, IEC 60603-7
U/FTP 4 x 2 x AWG32/7 LSZH 1,6x 6,6 mm kábelből 
lángálló IEC 60332-1, PVC köpeny
TIA/EIA 568B szerinti bekötés
Gyári szerelés, törésgátló, 

kíválóan használható szűk helyekre, alacsony hajlítási sugárral

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres