header

Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:

Látható fényű optikai hibakereső ( VFL ) ~10 km

Nyomtatás
Látható fényű optikai hibakereső ( VFL )
optikai látható fényű hibakereső
With shipment Futár for 1588 Ft
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény
Leírás

A KSL látható fényű hibakereső  hatékony, üvegszál-optikai ellenőrző műszer az üvegszál-optikai hibák, szakadások, törések szabad szemmel látható behatárolására. Hasznos a csatlakozók azonosításánál, kötéshelyesség ellenőrzésénél. Mérete kapcsán egy zsebben elfér, így mindig kéznél van, ha szükség lehet rá.  

Hordozható és könnyű, alkalmas arra, hogy, többek között end-to-end folytonosság ellenőrzéseket, csatlakozók, patch panelek és patch kábelek azonosítását elvégezzük vele. Univerzális – ST, SC, FC - 2,5 mm-es csatlakozóval rendelkezik, LC és MU csatlakozókhoz segédadapterrel használható.

  • 650nm látható vörös lézerfény
  • valóban zsebméret, puha védőtokkal szállítva
  • nagy teljesítmény (10mW), kb 10-12 km hatótávolság
  • 2.5mm univerzális csatlakozófelület (SC/ST/FC)
  • kompakt
  • 1.25mm adapterrel - külön rendelendő -  bővíthető LC és MU típusokhoz
 

OPTVFL

csatlakozó

Univerzális 2.5mm adapter

Ellátás

2 AA elem

működési hőmérséklet

-10 to 45°C

tárolási hőmérséklet

40 to 70°C

méret (Ma x SZ x Mé)

100 x 30 x 18mm

Súly

60g elemekkel

     

 

OPTVFL

Emitter típus

Class 2 laser dioda

Hullámhossz

650 nm ± 10 nm

kimeneti teljesítmény

10 mW folytonos hullám

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres