header

12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:

LC-SC SM 9/125 optikai patch kábelek

LC-SC SM 9/125 optikai patch kábelek

Találatok: 1 - 13 / 13
Webshop ár: 2096 Ft
Nettó webshop ár: 1650 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 3404 Ft
Nettó webshop ár: 2680 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 3912 Ft
Nettó webshop ár: 3080 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 4470 Ft
Nettó webshop ár: 3520 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 4864 Ft
Nettó webshop ár: 3830 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 1918 Ft
Nettó webshop ár: 1510 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 5499 Ft
Nettó webshop ár: 4330 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 5740 Ft
Nettó webshop ár: 4520 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 2070 Ft
Nettó webshop ár: 1630 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 2096 Ft
Nettó webshop ár: 1650 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 2654 Ft
Nettó webshop ár: 2090 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 2438 Ft
Nettó webshop ár: 1920 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 3620 Ft
Nettó webshop ár: 2850 Ft
Kedvezmény:

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres