header

Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:

Cat.6 kábelek

Cat6 fali és patch kábelek

- árnyékolatlan ( U/UTP )

- árnyékolt kivitelben ( F/UTP, F/FTP, U/FTP, S/FTP)

Találatok: 1 - 13 / 13
Webshop ár: 108 Ft
Nettó webshop ár: 85 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 112 Ft
Nettó webshop ár: 88 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 108 Ft
Nettó webshop ár: 85 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 152 Ft
Nettó webshop ár: 120 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 159 Ft
Nettó webshop ár: 125 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 163 Ft
Nettó webshop ár: 128 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 113 Ft
Nettó webshop ár: 89 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 112 Ft
Nettó webshop ár: 88 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 113 Ft
Nettó webshop ár: 89 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 130 Ft
Nettó webshop ár: 102 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 132 Ft
Nettó webshop ár: 104 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 229 Ft
Nettó webshop ár: 180 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár:
Nettó webshop ár:
Kedvezmény:

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres