header

12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:

Adatátviteli sebességek összehasonlítása

LAN hálózatok adatátviteli sebességének összehasonlító táblázata

 

Átvitel típusa

Átvitel sebesség

WLAN 802.11n 150MHz

Adatsebesség: 90Mbps

WLAN 802.11n 300MHz

Adatsebesség: 120Mbps

Áram 200

Adatsebesség: 90Mbps

Fast Ethernet 100 BaseT

Adatsebesség: 94Mbps

Gigabit Ethernet 1000 BaseT

Adatsebesség: 940Mbps

10Gigabit Ethernet 10GBase SR

Adatsebesség: 10.00264 Gbps

40Gigabit Ethernet 40GBase SR4

Adatsebesség: 41.25 Gbps

100Gigabit Ethernet 100GBase SR10

Adatsebesség: 100.03125 Gbps

 

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres