header

12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:

Posta Pont

 

 

Akár MOL kútra, akár postára rendeli csomagját, PostaPont szolgáltatásunk ára rendkívül kedvező összevetve az alternatív kiszállítási módokkal.

Miért érdemes postára kérni a csomagot?

  • A feladó határozza meg, hogy hány nap legyen az őrzési idő: 5, 10 munkanap vagy 30 naptári nap. Ezen időintervallumon belül a címzett akkor megy érte, amikor akar, de a feladó rendelkezik az időről.
  • Az ország legkiterjedtebb hálózata áll rendelkezésére. Válasszon egy postát, amely útba esik Önnek!
  • A küldemény felvételét összekötheti más postai ügyek intézésével.
  • Nem kell otthon várakoznia, vagy mást megkérnie a csomag átvételére.

A küldemények maximális tömege 30 kg.

Miért érdemes MOL kútra rendelni a csomagot?

  • A legtöbb MOL PostaPont napi 24 órában nyitva tart, így munka előtt vagy munka után is elhozhatja a csomagját.
  • SMS-ben vagy e-mailben értesítjük a küldemény érkezéséről.
  • A feladó határozza meg, hogy hány nap legyen az őrzési idő: 5 vagy 10 munkanap. Ezen időintervallumon belül a címzett akkor megy érte, amikor akar, de a feladó rendelkezik az időről
  • A kijelölt kutak általában a település centrumában találhatók, így könnyen megközelíthetőek.
  • A kutakon a parkolás egyszerű és ingyenes.
  • A MOL PostaPontokon bankkártyával is fizethet

.A küldemények maximális tömege 20 kg.

Akciónkról részletesebben tájékozódjon itt!

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres