header

optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:

Cégbemutató

A kábelfutár megálmodói évtizedes tapasztalatú magyar magánszemélyek. Célunk egy olyan cég létrehozása és működtetése, amely a tudásra, tapasztalatokra és magas színvonalú, akár egyedi megoldásokra koncentrál, a vásárlók, ügyfelek igényeit, felmerülő problémáit messzemenőkig figyelembe véve.

Termékeink, nevünkhöz híven a kábelek és az átlátható hálózat témaköréből kerülnek ki, üzletfilozófiánk pedig, hogy ezeket a termékeket ott biztosítsuk, ahol Önnek a legnagyobb szüksége van rá. Legyen ez akár az Ön telephelye, munkahelyszíne vagy akár egy útba eső posta, benzinkút. Mi figyelünk arra, hogy termékeink a lehető leggyorsabban és a legkisebb ráfordítással jussanak el Önhöz.

Nem árulunk mindent!

A piac sokszínűsége és a minőségi gyártók, szabványok sokasága miatt saját portfóliónkban:

  • jövőbemutató megoldásokra
  • speciális ritkán használt termékekre
  • hatékony és könnyű karbantartást /üzemeltetést segítő hálózati építőelemekre
  • és egyéni igényekre szabott megoldásokra fókuszálunk

Mi használjuk,  folyamatosan teszteljük, és telepítjük is termékeinket - ha bizonytalan a használatban/ használhatóságban kérdezzen: info @  kabelfutar.hu

 

Termékkörök:

  • 10 és 40Gb rézhálózatok és építőelemeik
  • 10-50-100G üvegszáloptikai hálózatok és építőelemeik
  • kábel-menedzsment megoldások
  • szerszámok, eszközök
  • egyedi igények szerint elkészített termékek


Szolgáltatások:

  • angol és német nyelvű projektvezetés, dokumentáció, szakértői tevékenység
  • üvegszál-optikai végződtetés, mérés, hibakeresés
  • optikai és gyengeáramú hálózatok építése
  • wireless hálózatok tervezése építése
  • réz hálózatok mérése, minősítése
  • tanácsadás

 

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres