header

12 x LC-LC OM3 optikai break out/ csoport  kábel 15m
Webshop ár: 44196 Ft
Nettó webshop ár: 34800 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/UTP lapos  patch kábel  faszínű
Webshop ár: 1715 Ft
Nettó webshop ár: 1350 Ft
Kedvezmény:
Cat6 UTP RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhető
Webshop ár: 1999 Ft
Nettó webshop ár: 1574 Ft
Kedvezmény:
Cat6 U/FTP lapos  patch kábel  fekete
Webshop ár: 2705 Ft
Nettó webshop ár: 2130 Ft
Kedvezmény:
12 x LC-LC OM3 optikai csoportkábel kül/beltéri 100m
Webshop ár: 146050 Ft
Nettó webshop ár: 115000 Ft
Kedvezmény:
optikai látható fényű hibakereső
Webshop ár: 20955 Ft
Nettó webshop ár: 16500 Ft
Kedvezmény:
Cat6A RJ45 csatlakozó fali és patch kábelre szerszám nélkül szerelhet
Webshop ár: 2350 Ft
Nettó webshop ár: 1850 Ft
Kedvezmény:

WLAN / Wifi routerek

Otthoni és kis, középvállalati megoldások 

- gigabit routerek

- 10/100 routerek

- WLAN

Találatok: 1 - 5 / 5
Webshop ár: 171450 Ft
Nettó webshop ár: 135000 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 62802 Ft
Nettó webshop ár: 49450 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 94933 Ft
Nettó webshop ár: 74750 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 5080 Ft
Nettó webshop ár: 4000 Ft
Kedvezmény:
Webshop ár: 16510 Ft
Nettó webshop ár: 13000 Ft
Kedvezmény:

Posta Pont

Írjon nekünk skype-on

Kategóriák

Kosár

 x 

A kosár üres